חברי המועצה המייעצת 2020

חברי המועצה המייעצת:

פרופ’ לי שולמן, יושב-ראש
נשיא בדימוס של קרן קרנגי לקידום ההוראה, ראש הקתדרה על שם Charles E. Ducommun  בבית הספר לחינוך של אוניברסיטת סטנפורד. פרופ’ שולמן כיהן בעבר גם כנשיא האגודה האמריקאית לחקר החינוך, היה חבר האקדמיה הלאומית לחינוך של ארה”ב וכיהן כנשיאהּ.

פרופ' מיכל בלר
נשיאת מכללת לוינסקי לחינוך. מייסדת של הרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך (ראמ"ה) ומנכ"לית לשעבר.

גב’ פגי ברוקינס
נשיאת 'המועצה הלאומית לסטנדרטים מקצועיים בהוראה' בארה"ב, לשעבר מורה למתמטיקה ומנהלת מייסדת של בית ספר טכנולוגי-מדעי בפלורידה. 

גב' אנא וקנין 

גב' מג'דולין חיזראן

פרופ’מרשה לין
חוקרת חינוך מדעי בבית הספר הגבוה לחינוך של אוניברסיטת קליפורניה, בברקלי. היא חברה באקדמיה הלאומית לחינוך בארה”ב, וכן באגודה האמריקנית לקידום המדע ובאגודה האמריקנית לפסיכולוגיה. הדוקטורט של פרופ’ לין הוא מאוניברסיטת סטנפורד.

גב' פאתנה מרג'יה
הממונה על תחום המתמטיקה בחט"ב, משרד החינוך

מר זבגנייב מרצ'יניאק
לשעבר סגן שר החינוך של פולין, ראש קבוצת המתמטיקה של פיז"ה

ד"ר אליק פלטניק 

מר קובי שורצבורד
מורה לפיזיקה ומנהל תחום מדעים וטכנולוגיה במרכז חינוך ליאו בק בחיפה. שורצבורד הוא בוגר הטכניון ומכון ויצמן למדע והמורה הישראלי הראשון שעבר הכשרה ב-CERN, מאיץ החלקיקים במרכז לחקר הגר עין בג'נבה. ממובילי קהילות מורי הפיזיקה מטעם מכון ויצמן למדע. שורצבורד הוא הזוכה בפרס טראמפ להוראה איכותית לשנת 2013.

גב’ דלית שטאובר
לשעבר מנכ”לית משרד החינוך ומנהלת מחוז תל-אביב במשרד החינוך. בוגרת אוניברסיטת בר אילן בהוראת אנגלית כשפה שנייה, ובעבר כיהנה כמורה, מנהלת פדגוגית וסגנית מנהל בית ספר ברמת השרון.

גב' ניצה שיאון