אודותינו / צוות הקרן

מתווה, יעדים, תכניות ואבני דרך הם לחם חוקנו. אבל מעבר לכל אלו, האנשים הם הגורם החשוב ביותר המביא להצלחה.

לאורך השנים בנינו ביחד צוות מחויב ומגוון, לומד וקשוב הרואה בעבודתו קרן שליחות חברתית וזכות גדולה.

גלריית תמונות

חברי הצוות

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר ועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

עדי בר צבי

אחראית תקשורת

עדי מקדמת את האסטרטגיה התקשורתית של הקרן במדיה המסורתית ובנכסים הדיגיטליים. כמו כן היא מפתחת מיזמים חדשים עבור המגזין המקוון 'הגיע זמן חינוך', בהם הפודקאסט 'שומעים חינוך'.

לעדי תואר ראשון בפסיכולוגיה, והיא משלימה את לימודיה לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטה העברית. היא שירתה בדוברות חיל האוויר ולאחר מכן עבדה בחדשות 2 כעורכת תוכן ומבזקי חדשות. עדי מתעניינת בנקודת האמצע שבין עולמות התקשורת והפסיכולוגיה, ולוקחת חלק במיזמים בתחומי החינוך כגון Think&Drink Different.

רויטל דרורי

מנהלת התכניות

רויטל מנהלת את צוות התכניות של הקרן, העוסק בייזום ולווי תכניות, שמטרתן לקדם ולהרחיב את המצוינות במתמטיקה בחטיבת הביניים. בתפקידה הקודם ניהלה את השותפיות המקומיות בקרן.

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בניהול ופיתוח תכניות לקידום מצוינות במתמטיקה ומדעים, במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. בתחילת דרכה עבדה כמורה לביולוגיה ומדעים בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים.

 

יאיר וולף

עוזר מנהלי

יאיר אחראי על מתן סיוע אדמיניסטרטיבי לצוות הקרן ותמיכה בפעילויות היום-יומיות של צוותי תכניות ותפעול מענקים. במסגרת תפקידו הוא גם מרכז פרויקטים מיוחדים ולוקח חלק בארגון של מפגשים רבי-משתתפים.

יאיר בעל תואר ראשון במדעי הצמח (B.Sc) מהאוניברסיטה העברית. בעברו עבד כטכנאי מעבדה בפקולטה לחקלאות ולאחר מכן שימש כמנהל קהילה במרחב עבודה משותף ליזמים בתחום ההיי-טק.

רביד יראון דר

רכזת ידע

רביד אחראית על הידע בקרן טראמפ, במסגרת תפקידה יוזמת ומלווה מחקרים המשרתים את האסטרטגיה החדשה של הקרן.

לרביד תואר ראשון (B.Sc) בכימיה ותואר שני (M.Sc) בהוראת המדעים, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהקמה וניהול של מסגרות לטיפוח ילדים מחוננים ומצטיינים בחברת "מדע וחשיבה". כמו כן, עסקה במשך שנים רבות בהוראת מדעים ומתמטיקה לתלמידים מגיל הגן ועד לתיכון ובליווי והנחיה של מנהלי בתי ספר במסגרת תכנית העמיתים של 'מפרש'.

סיון לנדמן

אחראית שותפויות מקומיות

סיון מקדמת את השותפויות עם הרשויות המקומיות הפועלות לקידום מצוינות במתמטיקה ובמדעים. בכובעה השני, היא מנהלת את פורום ערי המצוינות מטעם המכון לשלטון מקומי בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל-אביב.

סיון בעלת תואר ראשון (B.A) בכלכלה במסלול מנהל עסקים. בעבר ניהלה את תכנית 'שיעור ביחד' בעמותת שיעור אחר הפועלת לשילוב תומכי הוראה בתחום המתמטיקה והמדעים בבתי הספר התיכוניים. קודם לכן עבדה כמורה למתמטיקה בחטיבת ביניים בבית הספר 'הר הצופים' במלבורן, אוסטרליה.

לימור מימון

תפעול מענקים ומפגשים מקצועיים

לימור אחראית על מתן ליווי וסיוע בתהליך תפעול המענקים משלבי אישור המענק ואילך. כמו כן היא מובילה את מהלכי הכינוס והמפגשים המקצועיים המסייעים בקידום היעדים האסטרטגיים של הקרן.

לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית וההיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת בר אילן. בעברה המקצועי עבדה שנים רבות ברשות השידור כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון.

נוי פרי

אחראית מדיה יצירתית

נוי מובילה את תחום הקריאייטיב בקרן. במסגרת זו היא אחראית על הנכסים הדיגיטליים והרשתות החברתיות ומלווה תכניות מעוררות מוטיבציה למצוינות במתמטיקה ובמדעים בקרב בני נוער.

לנוי תואר ראשון (B.A) בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני (M.A) בממשל ומינהל ציבורי מהמרכז הבינתחומי הרצליה, שניהם בהצטיינות. קודם לכן עבדה כמנהלת תוכן ב'פנימה', תנועה חברתית אשר מבוססת על סולידריות, תיקון ותקווה. היא ייסדה את עמותת 'האחים שלנו' הפועלת להשמעת קולם של אחים שכולים  ודוברת של עמותת 'הסיירת הצפונית'- עמותה לבוגרי יחידת אגוז.

עדי קידרון

אחראי תכניות – פיתוח חומרי למידה

עדי אחראי על פיתוח תכניות לקידום מצוינות במתמטיקה בחטיבות הביניים, תוך בחינת שילוב תרומתם של תחומי דעת נוספים לפיתוח מיומנויות חשיבה מתמטית.

לעדי דוקטורט בחינוך מטעם אוניברסיטת חיפה (נושא המחקר: למידה בינתחומית). את הפוסט דוקטורט שלו הוא עשה בקבוצת המחקר TELS של פרופ' מרשה לין באוניברסיטת ברקלי, קליפורניה, בחקר הוראה בינתחומית במדעים בשילוב סביבת הלמידה הטכנולוגית WISE. בנוסף, תואר שני בפיתוח תכניות לימודים – במסלול לטכנולוגיות חינוכיות (M.A), תואר ראשון בביולוגיה (B.Sc) ותואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A) מאוניברסיטת תל אביב. בעבר, היה חבר במרכז המצוינות הישראלי LINKS (I-Core) לחקר למידה בחברת המידע ופיתח סביבות למידה מוגברות טכנולוגיה בחברות שונות.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

ליסה אחראית על ניהול כספי הקרן, לשכתו של המנכ"ל וטיפול בסוגיות הקשורות בתאגיד.

היא בעלת תואר שני (M.Sc) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר בכירה. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. כן שימשה כמנהלת חשבונות ביקב השייך למשפחתה, ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, היא ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

תרצה שמיאן

אחראית תפעול מענקים

תרצה אחראית על ניהול התהליך והנהלים סביב תפעול מענקים, וכמו כן על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לשמור ולתחזק ביעילות את היעדים האסטרטגיים של הקרן.

לתרצה תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומיים מאוניברסיטת VU אמסטרדם והיא בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. בעבר עבדה תרצה במשרד פרטי לייעוץ פילנתרופי, בו עסקה בהנחיית תהליך המענקים המקיף עבור תורמים מחו"ל ועמותות בארץ. היא עלתה לישראל מהולנד ב-2014.

קרין תמר שפרמן

מנהלת ידע

קרין מובילה את תחום הידע בקרן טראמפ, יוזמת ומלווה מחקרים, חקרי-מקרה, ותהליכי הערכה ומדידה. כמו כן היא אחראית על עיצוב האסטרטגיה התקשורתית, פרסומי הקרן והמגזין 'הגיע זמן חינוך'.

לקרין תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית בעמותת 'מידות', שם עסקה בקידום הערכה ומדידה במגזר השלישי ובמתן ייעוץ בנושאי אחריות תאגידית (CSR). לפני עבדה במכון הישראלי לדמוקרטיה, כמנהלת אתר האינטרנט וכחוקרת בכתב העת 'פרלמנט' העוסק בנושאי משפט, ממשל וחברה.