אודותינו / שותפים

עם ייסודה של הקרן, ההחלטה הראשונה שקיבל צוות הקרן הייתה לשים את יחסי העבודה עם שותפינו לדרך בעדיפות גבוהה. בשלב ראשון לא ידענו בדיוק מה זה אומר, משום שעדיין לא היו לנו שותפים ומקבלי מענקים.

למדנו מניסיונם של אחרים שעבודה מול קרן פילנתרופית עלולה להיות מתישה ולסבול מחוסר כנות ואי התחשבות. הבטחנו לעצמנו שנעשה הכל כדי לבנות מערכות יחסים אפקטיביות.

אנחנו מזכירים לעצמנו שוב ושוב את המשפט 'ההצלחה שלנו קשורה – בטבורה להצלחה של מקבלי המענקים והשותפים שלנו'. אנחנו שואפים כל העת למצב שבו התחושה של שותפינו תהיה של שותפות ואחריות הדדית, ושירגישו שמתווה הדרך המשותף הוא של כולנו ביחד. זהו הרעיון העומד בבסיסה של פילנתרופיה שפועלת בשיטה של 'השפעה משותפת'.

החלום שהולך אתנו לאורך הדרך הוא של מערכות יחסים הנבנות על אמון. אנחנו חותרים למצב שבו אם מתגלה קושי בפרויקט, מיד נקבל טלפון ממקבל המענק שיספר עליו כדי להתייעץ. אנחנו רוצים להיות זמינים וקשובים ולהיות מסוגלים לתת כתף ולעזור כשפרויקט נתקל בקיר. אנחנו יודעים שכל תכנית תפגוש בסלעים ומסמרים במעלה הדרך. אנחנו מודעים לכך שכמו בחיים, כך גם בפילנתרופיה, יחסים זו השקעה קבועה אבל משתלמת.

כיום אנו נמצאים בקשר קרוב עם עשרות ארגונים ועם מאות אנשי מקצוע. המהלכים שאנו בונים ביחד משותפים לכולנו, כשיש קשיים, כולנו מתגייסים לעזור, וכשיש הצלחות, כולנו חוגגים ביחד. זו גאוותנו ואנחנו מרגישים שזו זכות גדולה שניתנה לנו לעמוד לצדם של אנשים וארגונים כל כך מוכשרים ומחויבים.

טוען שותפים

אקדמיה

רשימת מענקים

ארגונים חינוכיים

רשימת מענקים

חברה אזרחית

רשימת מענקים

מגזר עסקי

רשימת מענקים

רשויות מקומיות

רשימת מענקים